HAZET - hurtownia artykulów papierniczych, szkolnych, biurowych, komputerowych, zabawek, artykulów gastronomicznych, artykulów gospodarstwa domowego. 
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
####


Szukaj Produktów
Kategoria:

Regulamin sklepu internetowego www.hazet.net


Postanowienia ogólne


Sklep internetowy www.hazet.net, jest własnością firmy P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz z siedzibą w Rzgowie przy ulicy Ogrodowej 41 REGON 004362869, NIP 729-010-88-72. Sklep internetowy prowadzi detaliczną i hurtową sprzedaż następujących rodzajów towarów: zabawki, artykuły szkolne, biurowe, ozdoby i dekoracje świąteczne i okazjonalne, stroje i akcesoria karnawałowe i sportowe, opakowania i naczynia jednorazowe, produkty licencjonowane.

Zamówienia w sklepie internetowym mogą składać osoby pełnoletnie zameldowane na pobyt stały, lub tymczasowy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza i podanie dokładnego adresu dostawy oraz numeru telefonu i adresu email, które są niezbędne do weryfikacji zamówienia.

Sklep ma prawo odmówić realizacji zamówienia jeżeli klient poda niepełne dane kontaktowe, lub niewłaściwy adres email, lub jeśli kontakt z klientem jest niemożliwy.

Sklep może odmówić realizacji zamówienia na każdym etapie w przypadku stwierdzenia braku lub uszkodzenia towaru na magazynie.

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie towary wystawione na stronie internetowej www.hazet.net, przy czym podane ceny nie są ofertą a jedynie zaproszeniem do składania ofert (w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego). Firma P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów lub wycofania ich z oferty sklepu internetowego w każdym momencie oraz do organizacji i odwoływania akcji promocyjnych.

Wszystkie ceny podawane na stronie www.hazet.net wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie obowiązuje w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.hazet.net są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne zarówno od wad fizycznych jak i prawnych.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Warunkiem wystawienia faktury VAT jest podanie kompletnych danych firmy na którą dokument ma być wystawiony. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w momencie wysłania do zamawiającego wiadomości e-mail z potwierdzeniem.


Realizacja zamówień


Zamówienia na produktu oferowane na stronie www.hazet.net przyjmowane są przez cały rok 24 godziny na dobę za pośrednictwem formularza zamówienia dostępnego na stronie sklepu, lub w wyjątkowych wypadkach pod numerem telefonu +48 42 2141667 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zamówienia złożone po godzinie 16, w soboty, niedziele oraz święta rozpatrywane będą w następującym po nich dniu roboczym. Zamówienia wysyłane są w ciągu 3 (słownie: trzech) dni roboczych od:

  • Daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie
  • Modyfikacji zamówienia przez zamawiającego

W przypadku braku któregoś z zamówionych towarów w magazynie (lub też w przypadku stwierdzenia przez obsługę magazynu jego nienależytej jakości) zamawiający jest niezwłocznie informowany o tym fakcie. Zamawiający może zdecydować się na:

  • Realizację niepełnego zamówienie
  • Wydłużenie okresu oczekiwania na realizację (w przypadku gdy otrzyma od sklepu o przewidywanym terminie dostawy)
  • Zrezygnować z zamówienia w całości

Zwrot towarów, Gwarancje, Reklamacje


Wszystkie towary posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy. Wadliwy towar musi być bezpiecznie zapakowany wraz ze wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie.

Produkt musi być dostarczony w szczelnym opakowaniu, w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. klient powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta", klient ma prawo zrezygnować z produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Do zwracanych produktów należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz otrzymany dokument zakupu.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie zakupionych produktów w ciągu 14 dni przelewem bankowym na numer konta wskazany przez kupującego, lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszty odesłania produktów nie podlegają zwrotowi. Informujemy, że produkty zwracane przesyłką „za pobraniem” nie będą przyjmowane.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub opóźnienie terminu zwrotu, w przypadku gdy Klient, nie wskaże numeru konta bankowego, na które ma nastąpić wpłata lub gdy nie przekaże wszystkich danych koniecznych do dokonania wpłaty. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego ewentualne opóźnienie, w przypadku przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych lub błędnego numeru konta.

Zgodnie z Ustawą "O prawach konsumenta" prawo zwrotu mają jedynie konsumenci czyli osoby prywatne, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wyrażamy zgodę na dokonywanie zwrotów (na zasadach opisanych w ww. ustawie) również przez firmy oraz osoby fizyczne dokonujące zakupów w ich imieniu.

P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były wolne od wad oraz zapakowane do wysyłki w sposób wykluczający ich uszkodzenie podczas transportu.

W razie stwierdzenia uszkodzenia opakowania, powstałego w skutek niewłaściwego obchodzenia się z przesyłką przez firmę kurierską prosimy jej nie odbierać.

Formy płatności oraz Tabela opłat


Firma P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz dopuszcza następujące formy płatności:

  • Przelew na konto
  • Zapłata gotówką przy odbiorze osobistym

W przypadku wybrania opcji „przelew na konto”, płatności za zamówione w sklepie internetowym produkty należy dokonywać na konto:

  • PeKaO: 95 1240 3435 1111 0000 3027 2310

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex. O sposobie wysyłki oraz formie płatności decyduje zamawiający. Koszt przesyłki jest następujący:

  • Przesyłka kurierska - Przedpłata - 15,00 PLN

Firma P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz. zastrzega sobie prawo zmiany stawek opłat w przypadku zmiany takowych przez Pocztę Polską lub firmę Fedex. Zamówienia, których wartość przekracza 500 PLN netto koszt przesyłki ponosi firma P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz


Postanowienia końcowe


Wszelkie spory pomiędzy stronami rozstrzygane będą według właściwości ogólnej przez Sąd Powszechny. W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelką korespondencję należy kierować na adres:

P.H.U.P „HAZET” sc Zdzisław i Halina Gorzkiewicz
95-030 Rzgów
Ul. Ogrodowa 41
hurtownia@hazet.netAktualności O firmie Oferta Regulamin Polityka prywatności Kontakt

© 2019